Yrd. Doç. Op. Dr. Volkan TAYFUR

ADRES : Dr Volkan Tayfur KliniğiMuhsin Yazıcıoğlu Cd. 1/A1 Usta Sitesi ÇukurambarAnkara

TELEFON : Aşağıdaki İletişim bölümünde

KATEGORİLER : DOKTORLAR


Yrd. Doç. Op. Dr. Volkan TAYFUR ile Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi - Estetik konusunda randevu almak için Yrd. Doç. Op. Dr. Volkan TAYFUR iletişim sayfasında bulunan (533) 411 11 70 (Asistanıma sabah 10 akşam 8 saatleri arası ulaşabilirsiniz.)- (312) 286 11 10 numaralı telefondan ya da Dr Volkan Tayfur Kliniği
Muhsin Yazıcıoğlu Cd. 1/A1 Usta Sitesi Çukurambar
Ankara adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Şu an sitemiz üzerinden Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi - Estetik konusunda online randevu almanızı sağlayan Yrd. Doç. Op. Dr. Volkan TAYFUR Online Randevu Sistemi aktif değildir.

Her sağlık çalışanı hastalarını görmek için farklı randevu sistemi kullanığı için tüm hastaların randevu zamanlarını bir arada yönetebilecek bir randevu sistemi kullanmak oldukça zordur. Randevuların aksamaması ve itina ile takip edilmesi için doktorlar randevu verirken kendi içlerinde özel bir çizelge kullanmaktadır. Alacağınız sağlık hizmetinin aksamaması için Ankara ilinde Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi - Estetik konusunda sağlık hizmeti veren Yrd. Doç. Op. Dr. Volkan TAYFUR ile randevulaşmak için adres bilgilerindeki telefonları kullanmanızı rica ederiz.