Uz.Dr. Ümit HAZAR

ADRES : Kültür Caddesi ,Altıntaç İşhanı , No: 16 , Kat : 2 ( Vakıfbank yanı , Tepe Eczanesi üstü , Yıldırımlar süpermarket karşısı )
TELEFON : Aşağıdaki İletişim bölümünde
KATEGORİLER : DOKTORLAR

Uz.Dr. Ümit HAZAR ile Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon konusunda randevu almak için Uz.Dr. Ümit HAZAR iletişim sayfasında bulunan telefondan ya da Kültür Caddesi ,Altıntaç İşhanı , No: 16 , Kat : 2 ( Vakıfbank yanı , Tepe Eczanesi üstü , Yıldırımlar süpermarket karşısı ) adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Şu an sitemiz üzerinden Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon konusunda online randevu almanızı sağlayan Uz.Dr. Ümit HAZAR Online Randevu Sistemi aktif değildir.

Her sağlık çalışanı hastalarını görmek için farklı randevu sistemi kullanığı için tüm hastaların randevu zamanlarını bir arada yönetebilecek bir randevu sistemi kullanmak oldukça zordur. Randevuların aksamaması ve itina ile takip edilmesi için doktorlar randevu verirken kendi içlerinde özel bir çizelge kullanmaktadır. Alacağınız sağlık hizmetinin aksamaması için Ordu ilinde Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon konusunda sağlık hizmeti veren Uz.Dr. Ümit HAZAR ile randevulaşmak için adres bilgilerindeki telefonları kullanmanızı rica ederiz.