Dr. Kemal KÖROĞLU

ADRES : Kadın Hastalıkları Ve Doğum Muayenehanesi Operatör Doktor Kemal KöroğluBağlarbaşı Mahallesi Evke Onyx Offices 1. Sedir Sokak No 10/10 OsmangaziBursa
(Esentepe-
TELEFON : Aşağıdaki İletişim bölümünde
KATEGORİLER : DOKTORLAR

Dr. Kemal KÖROĞLU Bursa ili Merkez ilcesinde hizmet vermektedir. Dr. Kemal KÖROĞLU ile en hızlı iletişim için iletişim sayfasındaki telefon numarasından kendisine ulaşabilir ya da iletişim sayfasındaki adres bilgilerinden bağlantıya geçebilirsiniz.

Tüm Türkiye'nin doktorları da tıpkı Dr. Kemal KÖROĞLU gibi hastalarının sağlık ihtiyaçlarını en kısa sürede ve en doğru biçimde karşılayabilmek için çalışmaktadır. Kadın Hastalıkları ve Doğum - Jinekoloji konusunda herhangi bir sağlık probleminizin olduğunu düşündüğünüzde Bursa ili Merkez ilçesinde sağlık hizmeti veren Dr. Kemal KÖROĞLU ile iletişim bilgilerinden iletişime geçiniz.

İletişim bilgileri sürekli güncellenmesine rağmen kayıtlarımızdaki hatalı ya da güncellenmesi gerektiğini düşündüğünüz bilgiler için bize iletişim bilgilerimizden ulaşıp değişikliğin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.