Dr. Osman Kürşat Arıkan

ADRES : Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Yenibaraj Mah. H.Ömer Sabancı Cad. Adana
TELEFON : Aşağıdaki İletişim bölümünde
KATEGORİLER : DOKTORLAR

Dr. Osman Kürşat Arıkan ile Kulak, Burun, Boğaz hastalıkları (KBB) konusunda randevu almak için Dr. Osman Kürşat Arıkan iletişim sayfasında bulunan telefondan ya da Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Yenibaraj Mah. H.Ömer Sabancı Cad. Adana adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Şu an sitemiz üzerinden Kulak, Burun, Boğaz hastalıkları (KBB) konusunda online randevu almanızı sağlayan Dr. Osman Kürşat Arıkan Online Randevu Sistemi aktif değildir.

Her sağlık çalışanı hastalarını görmek için farklı randevu sistemi kullanığı için tüm hastaların randevu zamanlarını bir arada yönetebilecek bir randevu sistemi kullanmak oldukça zordur. Randevuların aksamaması ve itina ile takip edilmesi için doktorlar randevu verirken kendi içlerinde özel bir çizelge kullanmaktadır. Alacağınız sağlık hizmetinin aksamaması için Adana ilinde Kulak, Burun, Boğaz hastalıkları (KBB) konusunda sağlık hizmeti veren Dr. Osman Kürşat Arıkan ile randevulaşmak için adres bilgilerindeki telefonları kullanmanızı rica ederiz.