Yoga Pantalonunu Yoga Yapmıyorken Giymek

Yoga Pantalonunu Yoga Yapmıyorken Giymek

21. yüzyılın en iyi fitness trendleri arasında yer alan yoga hızla yayılmaya devam ediyor. Wall Street Journal  makalesinde belirtilen verilere göre, yoga 2013 yılında yüzde 4,5 oranında artan katılım oranı ile dünyanın en hızlı büyüyen fitness trendleri arasında yer alıyor.

Hiç kuşkusuz bu durum yoga ve türevleri için üretilen tüketim malzemelerinin satışını da büyük oranda arttırmış durumda. Tabiki yoga için üretilen en bilindik ürün yoga pantalonudur. Eğer sizin de yoga yapmak için aldığınız fakat başka amaçlarla kullandığınız bir yoga pantalonunuz varsa bu yazımız sizi çok eğlendirecek. Yoga pantalonumuzu yoga dışında nasıl kullandığımızı sizin için araştırdık. işte en bilindik sonuçlar;

  • Bakkala Gitmek : Yoga için alınan ve bir süre sonra başka amaçla kullanılmak durumunda kalan yoga pantalonu için kaçınılmaz son budur. Eninde sonunda o tayt giyilip bakkala gidilecektir.
  • Köpeği Dışarı Çıkarmak : Yoga pantalonu deyip geçmemek laızm. Hızlı ve plansız dışarı çıkmalar için en iyi seçim olabilir. Köpeğinizi dışarı çıkarıp gezdirmek için ayağınıza geçirip hızlıca evden fırladığınız olmadı mı?
  • Uzun Bir Yolculuk İçin : Belki de uzun araba yolculukları için en rahat giysi yoga pantalonudur. Sizi sarar ve koltukta otururken terletmeyeceği için çok uzun süre sıkıntı yaşatmaz. Bu açıdan yoga pantalonu için iyi bir alternatif kullanım yeri sayılabilir. Ama biz yine de size yoga pantalonunu kullanmak için yogayı tavsiye ederiz :)
  • Alışveriş Merkezini Gezmek : Üzerinizde olduğunu unutacağınız bir giysi mi arıyorsunuz? Yoga pantalonu bol bol alışveriş yaparken size eşlik edecek rahat bir giysidir.
  • Uçakta Yolculuk Etmek : Yoga pantalonu pijamaya yakın bir kıyafet olsa da sosyal açıdan kabul görmüş ve giyip insan içine çıkabileceğiniz bir giysidir. Dolayısıyla da uçak seyahatlerinizde rahatlık arıyorsanız yoga pantalonu tam size göre.

POPÜLER YAZILAR