Uzm. Dr. Ava şirin Tav

ADRES : CADDEBOSTAN, BAĞDAT PALAS APARTMANI, BAĞDAT CD. NO:302/1 D:KAT:4 DAİRE:13, 34728 KADıKÖY/İSTANBUL, KADıKÖY, İSTANBUL
TELEFON : Aşağıdaki İletişim bölümünde
KATEGORİLER : DOKTORLAR

Uzm. Dr. Ava şirin Tav ile Psikiyatri konusunda randevu almak için Uzm. Dr. Ava şirin Tav iletişim sayfasında bulunan telefondan ya da CADDEBOSTAN, BAĞDAT PALAS APARTMANI, BAĞDAT CD. NO:302/1 D:KAT:4 DAİRE:13, 34728 KADıKÖY/İSTANBUL, KADıKÖY, İSTANBUL adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Şu an sitemiz üzerinden Psikiyatri konusunda online randevu almanızı sağlayan Uzm. Dr. Ava şirin Tav Online Randevu Sistemi aktif değildir.

Her sağlık çalışanı hastalarını görmek için farklı randevu sistemi kullanığı için tüm hastaların randevu zamanlarını bir arada yönetebilecek bir randevu sistemi kullanmak oldukça zordur. Randevuların aksamaması ve itina ile takip edilmesi için doktorlar randevu verirken kendi içlerinde özel bir çizelge kullanmaktadır. Alacağınız sağlık hizmetinin aksamaması için İSTANBUL ilinde Psikiyatri konusunda sağlık hizmeti veren Uzm. Dr. Ava şirin Tav ile randevulaşmak için adres bilgilerindeki telefonları kullanmanızı rica ederiz.