Op. Dr. Semra AYDOS

ADRES : Aydos Klinik Dr Semra Aydos MuayenehaneLefkoşe Cd Mihraplı Plaza C Blok No 9 K 1 D 1 NiilüferBursa2. Adres: Aydos KlınıkBursa

TELEFON : Aşağıdaki İletişim bölümünde

KATEGORİLER : DOKTORLAR


Op. Dr. Semra AYDOS Bursa ili Merkez ilcesinde hizmet vermektedir. Op. Dr. Semra AYDOS ile en hızlı iletişim için iletişim sayfasındaki telefon numarasından kendisine ulaşabilir ya da iletişim sayfasındaki adres bilgilerinden bağlantıya geçebilirsiniz.

Tüm Türkiye'nin doktorları da tıpkı Op. Dr. Semra AYDOS gibi hastalarının sağlık ihtiyaçlarını en kısa sürede ve en doğru biçimde karşılayabilmek için çalışmaktadır. Kadın Hastalıkları ve Doğum - Jinekoloji konusunda herhangi bir sağlık probleminizin olduğunu düşündüğünüzde Bursa ili Merkez ilçesinde sağlık hizmeti veren Op. Dr. Semra AYDOS ile iletişim bilgilerinden iletişime geçiniz.

İletişim bilgileri sürekli güncellenmesine rağmen kayıtlarımızdaki hatalı ya da güncellenmesi gerektiğini düşündüğünüz bilgiler için bize iletişim bilgilerimizden ulaşıp değişikliğin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.