Jinekolog Op. Dr. Aylin Totan

ADRES : Kızılırmak Mahallesi 1450. Sokak, No:3, Ankara Ticaret Merkezi, A Blok Kat:5 No:28 Çukurambar, 06520

TELEFON : Aşağıdaki İletişim bölümünde

KATEGORİLER : DOKTORLAR


Jinekolog Op. Dr. Aylin Totan ile Kadın Doğum Uzmanı konusunda randevu almak için Jinekolog Op. Dr. Aylin Totan iletişim sayfasında bulunan 03122853656 numaralı telefondan ya da Kızılırmak Mahallesi 1450. Sokak, No:3, Ankara Ticaret Merkezi, A Blok Kat:5 No:28 Çukurambar, 06520 adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Şu an sitemiz üzerinden Kadın Doğum Uzmanı konusunda online randevu almanızı sağlayan Jinekolog Op. Dr. Aylin Totan Online Randevu Sistemi aktif değildir.

Her sağlık çalışanı hastalarını görmek için farklı randevu sistemi kullanığı için tüm hastaların randevu zamanlarını bir arada yönetebilecek bir randevu sistemi kullanmak oldukça zordur. Randevuların aksamaması ve itina ile takip edilmesi için doktorlar randevu verirken kendi içlerinde özel bir çizelge kullanmaktadır. Alacağınız sağlık hizmetinin aksamaması için Ankara ilinde Kadın Doğum Uzmanı konusunda sağlık hizmeti veren Jinekolog Op. Dr. Aylin Totan ile randevulaşmak için adres bilgilerindeki telefonları kullanmanızı rica ederiz.